در عهدواره «مقاومت هشتادمیلیونی»
کسب دو نشان مقاومت ایرانی توسط شرکت‌های وابسته به بسیج علمی لرستان

<span style='color: rgb(0, 117, 125);font-size:19px;font-family: mitra;'>در عهدواره «مقاومت هشتادمیلیونی»</span><br>کسب دو نشان مقاومت ایرانی توسط شرکت‌های وابسته به بسیج علمی لرستان
شرکت دانش سبز ماداکتو وابسته و شرکت نوآوران شاهپور خواست وابسته به مرکز رشد فجر بسیج علمی لرستان در عهدواره «مقاومت هشتادمیلیونی» نشان مقاومت ایرانی دریافت کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری؛ در آخرین ماه سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، فراخوانی به نام «مقاومت هشتادمیلیونی» برای نمایش اقدام‌های مردمی در حوزه اقتصاد مقاومتی منتشر شد.

در این کمپین از مردم دعوت‌شده است که تمام اقدامات خود را در چهار حوزه تولید، ترویج، علمی و مطالبه خود را معرفی کرده و به نمایش عموم بگذارند.

ستاد مردمی مقاومت هشتادمیلیونی از اقدام‌های ویژه مردمی تقدیر کرده و به اقدام‌های برتر، «نشان مقاومت ایرانی» اهدا شد، این نشان در «عهدواره مقاومت هشتادمیلیونی» توسط ستاد مردمی، پس از سنجش اقدامات بر اساس شاخص‌ها اعطا شد.

نشان «مقاومت ایرانی» بر اساس شاخصه‌هایی که توسط اساتید جبهه فکری انقلاب در اقتصاد مقاومتی تعیین‌شده دارای یک اعتبار نخبگانی و رسانه‌ای – تبلیغاتی است و بیشتر از این‌که یک نشان اقتصادی باشد، نشانی حامل فرهنگ اقتصاد مقاومتی که با تائید اساتیدی همچون دکتر درخشان، دکتر رزاقی، دکتر سبحانی، حجت‌الاسلام میرمعزی، دکتر داوودی و دکتر پیغامی همراه است.
در این راستا شرکت دانش سبز ماداکتو وابسته به مرکز رشد فجر بسیج علمی لرستان در عهدواره «مقاومت هشتادمیلیونی» در بخش ترویج «تولید ملی و کالای ایرانی و ضد ارزش سازی کالای خارجی» نشان مقاومت ایرانی دریافت کرد.
شرکت نوآوران شاهپور خواست وابسته به مرکز رشد فجر بسیج علمی لرستان نیز دیگر شرکتی است که در عهدواره «مقاومت هشتادمیلیونی» نشان مقاومت ایرانی دریافت کرد.
انتهای پیام/

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *