بازدید رئیس سازمان بسیج علمی کشور از مناطق تحقیقاتی جنوب کشور،
قدیانی:کیفیت تولیدات ملی باید به حدی برسد که ایرانی با افتخار کالای ایرانی بخرد

<span style='color: rgb(0, 117, 125);font-size:19px;font-family: mitra;'>بازدید رئیس سازمان بسیج علمی کشور از مناطق تحقیقاتی جنوب کشور،</span><br>قدیانی:کیفیت تولیدات ملی باید به حدی برسد که ایرانی با افتخار کالای ایرانی بخرد
رئیس سازمان بسیج علمی کشور از مناطق تحقیقاتی تالاب شادگان، پالایشگاه آبادان، شرکت گوشی GLX و … بازدید و با مسئولان و محققان بخش های مربوطه دیدار کرد. بازدید از مناطق جنگی جنوب کشور نیز بخش دیگری از برنامه این سفر است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری، حسین قدیانی رئیس سازمان بسیج علمی کشور در سفری چند روزه از مناطق تحقیقاتی و پژوهشی در جنوب کشور بازدید کرد.

وی در این سفر با مسئولان و محققان حوزه های تالاب شادگان، پالایشگاه آبادان، شرکت گوشی GLX، شرکت نفت ایرانول و … دیدار کرد. و از نزدیک در جریان روند توسعه علمی این منطقه قرار گرفت.

قدیانی در بازدید از پالایشگاه نفت آبادان؛ حمایت از نخبگان ملی را تنها راه مقابله با تحریم های حوزه فناوری نفتی دانست و تاکید داشت: خام فروشی نفت باید به حداقل برسد. باید بتوان نفت خام را به فرآورده‌هایی که بعضا تا ۱۰۰ برابر ارزش افزوده را ایجاد می کنند تبدیل کرد.
رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در بازدید از کارخانه glx با اشاره به اهمیت توجه به کیفیت تولیدات اظهار داشت: کیفیت تولیدات ملی باید به حدی برسد که ایرانی با افتخار کالای ایرانی بخرد. حمایت از تولید ملی باعث شکوفا شدن استعدادهای فردی و جمعی می شود.

انتهای خبر/

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *